Главная | Регистрация | Вход | RSSСуббота, 18.05.2024, 16:56

Сайт нашего дома: пл. Шевченка 3 (Вышгород)

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Общий » Идеи, проблемы, советы и переживания волнующие жильцов » Важливо! Зврнення до Міського Голови! (Шум на площі Шевченка заважаючий існувати в будинку)
Важливо! Зврнення до Міського Голови!
NessterДата: Суббота, 28.08.2010, 12:07 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Точно Жильцы
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт усім!

Хочу Вас ознайомити та попросити Вашої підтримки в зверненні до Міського Голови Вишгорода, керівництва рестарану Беназір, керівництва Укрпошти та органів ДАІ та МВС стосовно наступних питаннь:
Наш дім знаходиться на площі Шевченка та підпадає під вплив шуму якій утворюється діскотекою в ресторані Беназір, постійними нетверезиими тусовками на центральній площі нашого міста та авомобільними гонками та автомобільними діскотеками в тому ж місці. Також під вікнами дома знаходиться відділення УКРПОШТИ, до якого завітаюсь ластівками автомобілі типа ГАЗЕЛЬ в ночі або так у п"ятій ранку та будять уважного охороника воріт укрпошти, який дивиться в цей час сни, шляхом вимогливих сигналів своїх авто biggrin
Музика з рестарану Беназір (я думаю що Ви розумієте що це і музикою не назовеш) лунає до пятої ранку при цьому на таких частотах і ритмах що моєму сердцю легше було би щоб я в цей час активно далав марафон в 10 км чим намагався заснути angry
Наша молодіж що ночі влаштовує нам діско з автомобілів, оруть пісні і т.і.
Всі ці дії унеможливлюють нормальне існування в деяких квартирах нашого будинку.
При цьому все це іде в розріз з вимогами Закону України №4004-12 вiд 22.05.2008 "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та правил дорожнього руху.
У нас народилась маленька донька і я би не хотів щоб вона відпочивала та росла під штучні електронні звуки під візг автомобільних коліс та шум моторів авто які влаштовують гонки на проспекті Шевченка.
Я підготував звернення до Міського Голови та керівників відповідних підприємств з проханням і вимогою привести свою діяльність у відповідність вимог ЗаконівУкраїни та надати можливість спокійного існування громодян!

Шановні сусіди!
Звертаємось до Вас з проханням підтримати ініціативу щодо звернення до Вишгородського Міського Голови та керівників деяких підприємств міста стосовно виконання Закону України №4004-12 вiд 22.05.2008 "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", а саме –
• припинення практики використання по ночам звуковідтворювальної апаратури та музичних інструментів в ресторані «Беназір»,
• припинення використання сигналів автомобілів які в ніч привозять пошту в відділення поштового зв'язку,
• припинення проведення на площі нічних тусовок з використанням автомобільних музикальних пристроїв,
• припинення стріт-ресінгових гонок (вуличних гонок) на автомобілях вночі по вулиці ім. І. Мазепи та проспекту Т.Г. Шевченка.
Можливо Ви не відчуваєте незручностей по вказаним питанням, але розтушування деяких квартир підпадає під жахливий вплив вказаних факторів. Тому від мешканців цих квартир просимо підтримати цю ініціативу та підписати звернення.

Тексти звернення я прикрепляю до цього повідомлення для можливості ознайомлення.
Друкованна версія звернення та листи для підписання я залишаю у конс"ержів - і дуже прошу Вас підійти до них та поставити підпис під цими зверненнями!
Дякуємо за розуміння та підтримку! Тільки разом ми можемо вирішити загальні питання та проблеми.

З повагою, мешканці квартири №65.

Добавлено (28.08.2010, 11:50)
---------------------------------------------
Самі звернення, їх буде 2-а

Добавлено (28.08.2010, 11:54)
---------------------------------------------
Шось я не можу прикрепити файл в форматі Word, а текст звернення більший чим дозволенна кількість символів. Хто знає що робити?

Добавлено (28.08.2010, 11:58)
---------------------------------------------
Попробую в PDF форматі загрузити

Добавлено (28.08.2010, 12:07)
---------------------------------------------
Капец не можу прикрепити файл Word, розумію що тільки фото можно прикрепить - хоч бери та фотографуй цей текст biggrin

 
SiGrey8759Дата: Понедельник, 30.08.2010, 18:51 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Відскануй
 
NessterДата: Вторник, 31.08.2010, 14:25 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Точно Жильцы
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Попитка №2 додаю текст зврнень в джіпег форматі biggrin
Прикрепления: 9222660.jpg (96.8 Kb) · 0623693.jpg (185.2 Kb) · 8705167.jpg (97.2 Kb) · 9867465.jpg (151.6 Kb) · 1895728.jpg (131.6 Kb)
 
NessterДата: Вторник, 31.08.2010, 14:26 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Точно Жильцы
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
І ще один лист
Прикрепления: 6709072.jpg (161.9 Kb)
 
AlexДата: Вторник, 14.09.2010, 09:44 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
Уважаемые жители пл. Шевченка 3, к нам на вышгородский форум (vforum.com.ua) обратились пользователи вашего сайта с просьбой передать обращение к мэру. Сегодня (14.09.2010) ваши вопросы, которые в этой теме обсуждаются, в числе прочих переданы в горсовет. С реакцией и ответами мэра сможете ознакомиться на нашем сайте в ближайшие дни.
Если у вас есть какие-либо вопросы к мэру или главе районной администрации, задавайте на vforum.com.ua в соответствующих разделах. Будем рады помочь.
С ув. администратор вышгородского форума
 
eLibraДата: Вторник, 14.09.2010, 12:58 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 113
Репутация: 5
Статус: Offline
ув. Nesster - сейчас прикрепление документов должно работать для вас
- было включено ограничение в настройках.
Извинте за неудобство (луше поздно чем никогда - на форумы редко сейчас захожу).
Спасбо за инициативносить!


eLibra
 
eLibraДата: Вторник, 14.09.2010, 13:14 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 113
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Alex)
Сегодня (14.09.2010) ваши вопросы, которые в этой теме обсуждаются, в числе прочих переданы в горсовет. С реакцией и ответами мэра сможете ознакомиться на нашем сайте в ближайшие дни.
Если у вас есть какие-либо вопросы к мэру или главе районной администрации, задавайте на vforum.com.ua в соответствующих разделах. Будем рады помочь.

Спасибо большое за сотрудничество!
Кстати, можно так же прямую ссылочку указать здесь.


eLibra
 
SiGrey8759Дата: Пятница, 17.09.2010, 15:08 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
eLibra,

это я "влез" (хоть и не сосед, но дома рядом) и попросил направить вопросы Нестера мэру (НАЖАТЬ ТУТ)

Если я правильно понимаю, ответы будут либо в той же ветке, либо вынесут на главную страницу http://vforum.com.ua/

Добавлено (17.09.2010, 15:08)
---------------------------------------------
Привет.

Nesster, ответы мэра можно почитать на страничке http://vforum.com.ua/index.p....:latest

первых 3 вопроса мои

на ваш вопрос, к сожалению - ответ будет в следующем блоке.

 
alexminДата: Воскресенье, 18.09.2011, 21:33 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Наверное пора повторить, шум становится невыносимым
 
Форум » Общий » Идеи, проблемы, советы и переживания волнующие жильцов » Важливо! Зврнення до Міського Голови! (Шум на площі Шевченка заважаючий існувати в будинку)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright eLibra © 2024
Сайт управляется системой uCoz